Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.10.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Vrtlar/ica

- dana do isteka
Mjesto rada:
Bale
Rok prijave:
21.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OPIS POSLOVA:
• Vodi računa o izgledu i očuvanju zelenih površina i okoliša imanja i hotela
• Uređuje zelene površine i okoliš
• U suradnji sa upravom predlaže vrste i količine cvijeća i hortikulturnih biljaka koje će se saditi
• Nabavlja sjeme, sadnice, gnojivo, vrtlarski alat i ostale potrepštine
• Planira, uzgaja, čuva i zaštićuje travnjake, cvijeće, drveće, grmlje i ostalo bilje na zelenim površinama
• Sije, sadi, zaštićuje i gnoji nasade- travnjake, drveće, grmlje i cvijeće, kosi travnjake na području marine, vodi računa o redovitom navodnjavanju
• Vodi računa o nabavci i pripremi drva za ogrjev
• Vodi računa o priboru i sredstvima za rad te alat i sredstva za rad uredno odlaže na za to predviđeno mjesto
• Obavlja sve ostale poslove po nalogu rukovoditelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

• Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Fleksibilnost radnog vremena
• Sposobnost organizacije rada
• Proaktivnost u rješavanju problema
• Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina