Voditelj/voditeljica tvorničke kontrole proizvodnje  HZZ OGLAS

10 dana do isteka
EKO MEĐIMURJE dioničko društvo za energetiku, keramiku i opremu
Mjesto rada:
Šenkovec
Rok prijave:
22.11.2019.

Mjesto rada:
ŠENKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@eko.hr
Ostale informacije:

Opis posla: organizacija, koordinacija i nadzor rada tvorničke kontrole proizvodnje s ciljem sprječavanja reklamacija komunikacija s kupcima vezano na reklamacije odgovornosti prema normama EN 1090, ISO 9001, ISO 3834 Uvjeti: VŠS/VSS strojarskog smjera radno iskustvo – 3 godine na sličnim poslovima napredno poznavanje tehničke dokumentacije prednost poznavanje 8D metodologije, ishikawa i 5 zašto metoda poznavanje normi EN 1090, ISO 9001, ISO 3834 napredno znanje MS Office paketa prednost poznavanje rada u MS Dynamics NAV-u obavezno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika proaktivnost i sklonost timskom radu i međusobnoj suradnji visoka motiviranost za rad i sklonost rješavanju problema Nudimo: stalni radni odnos (uz probni rok) puno radno vrijeme (40 sati) troškovi prijevoza na posao rad u motivirajućoj radnoj sredini mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja Ukoliko Vam je želja pridružiti se našem timu, pošaljite nam svoj životopis i prijavu za posao u pisanom obliku, poštom ili na e-mail adresu posao@eko.hr najkasnije do 22.11.2019. godine. Razmatrat će se prijave kandidata koji ispunjavaju sve tražene uvjete, a povratno ćemo se javiti samo kandidatima koji uđu u uži izbor. Selekcija kandidata i razgovori za posao vršit će se odmah po zaprimanju prijava kandidata. Molimo prijavitelje na natječaj da u svojoj prijavi za posao date Izjavu o suglasnosti na obradu osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka te se izjasnite da li ste suglasni da se Vaši osobni podaci koriste isključivo za potrebe ovog natječaja ili i nadalje u slučaju potrebe za zapošljavanjem na otvorena radna mjesta.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104204981
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.