Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.06.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/voditeljica turističkog ureda  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE SLIVNO
Mjesto rada:
Duboka
Rok prijave:
05.06.2020.

Mjesto rada:
DUBOKA, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Općina Slivno - Podgradina 41, 20355 OPUZEN
Ostale informacije:

Opis poslova: prijava i odjava turista, ino usluge TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE SLIVNO TURISTIČKO VIJEĆE Broj: 11-05/20 Podgradina, 27.svibnja 2020. Turističko vijeće Turističke zajednice Općine Slivno raspisuje NATJEČAJ ZA VODITELJA TURISTIČKOG UREDA od 15.06. do 15.09.2020. voditelj Turističkog ureda u Dubokoj i Komarni UVJETI ZA RAD: SSS,VŠS ili VSS – ugostiteljskog ili turističkog smjera poznavanje rada na računalu poznavanje engleskog jezika ili nekog drugog stranog jezika Uz prijavu kandidati trebaju priložiti: kratak životopis dokaz o stručnoj spremi preslik domovnice i osobne Prednost za rad u uredima imaju osobe sa mjestom boravka u mjestu traženog ureda te osobe s iskustvom na ovim poslovima. Prijave na Natječaj podnose se u roku od 8 dana računajući od dana objave na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područna služba Dubrovnik – Ispostava u Metkoviću na adresu: OPĆINA SLIVNO – Podgradina 41.; 20 355 OPUZEN sa naznakom „ Natječaj za prijam u Turistički ured - ne otvaraj“ PREDSJEDNIK Smiljan Mustapić

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107240568
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.