Voditelj/voditeljica poljoprivredne ljekarne

5 dana
SEDLIĆ DRUŠTVO S OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA PROIZVODNJU I TRGOVINU
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Berek
Rok prijave:
26.04.2018.
Mjesto rada:BEREK, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:SEDLIĆ DRUŠTVO S OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZA PROIZVODNJU I TRGOVINU
Kontakt:pismena zamolba: ANTUNA MIHANOVIĆA 10, BJELOVAR e-mailom: karijera@sedlic.hr
Ostale informacije:

Opis posla: prodaja i savjetovanje kupaca o sredstvima za zaštitu bilja te svi poslovi koji su vezani za rad u poljoprivrednoj ljekarni Potrebno je da kandidat/kandidatkinja ima položeno 90 sati MODULA iz zaštite bilja ili 9 ECTS bodova

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90018316

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare