Voditelj/voditeljica odjela za kontrolu kvalitete

14 dana
MACHIPER OPREMA - društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju dijelova i proizvoda od lima
Kategorija:
Ostalo
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
30.09.2019.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike autocad excel word internet
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:MACHIPER OPREMA - društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju dijelova i proizvoda od lima
Kontakt:pismena zamolba: IVANA SEVERA 2A, 42000 VARAŽDIN e-mailom: i.zarkovic@machiper-oprema.com
Ostale informacije:

Opis poslova: upravljanje certificiranim sustavom kvalitete (UNI EN ISO 9001)- upravljanje i kontrola kvalitete materijala proizvedenih prema standardima tvrtke, upravljanje auditima trećih osoba (certifikata) i kupaca, upravljanje nesukladnostima koje dolaze od klijenta i rješavanje problema, upravljanje dobavljačima, provjera i podnošenje potvrda o sirovini, upravljanje umjeravanjem i kontrolom mjernih sustava, potvrđivanje zavarenih proizvoda i zavarivača prema normama ISO 3834-2, EN 15085, EN 1090. Uvjeti: - u obzir dolaze osobe tehničkog smjera - poznavanje i upravljanje SPAP dokumentacijom i FAI procedurama - iskustvo 3-5 godina. Probni rok 3 mjeseca.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102865577

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare