Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Poznavanje stranih jezika:
Njemački jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ZAGREBAČKA AVENIJA 104D, 10020 ZAGREB
mobitel: 099 2251735
e-mailom: elvis.zelenika.pam@gmail.com
Ostale informacije:
Opis poslova: samostalno vođenje tima na projektima montaže u inozemstvu, samostalno čitanje planova i shema, polaganje instalacija u novogradnji/starogradnji, montaža trasa, montaža instalacija razvodnih ormara. Rad u Njemačkoj kao izaslani radnik. Osiguran besplatni smještaj u blizini gradilišta. Osiguran besplatan prijevoz. Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad. Obavezno znanje njemačkog jezika na razini komunikacije i sporazumjevanja potrebnih za vođenje posla.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109382456
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.