Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Veterinar/veterinarka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
VETERINARSKA AMBULANTA KORENICA društvo s ograničenom odgovornošću za pružanje veterinarskih usluga
Mjesto rada:
Korenica
Rok prijave:
05.11.2020.

Mjesto rada:
KORENICA, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 053 776011
mobitel: 098 786175
pismena zamolba: Alojzija Stepinca 14, 53230 Korenica
e-mailom: veterinarska.stanica4@gs.t-com.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: briga o zdravlju domaćih životinja i kućnih ljubimaca. Prilikom prijave na natječaj potrebno priložiti: Životopis, diplomu, presliku domovnice, uvjerenje o položenom stručnom ispitu, potvrdu o radnom iskustvu (HZMO) i uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109299435
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.