Veterinar/veterinarka  HZZ OGLAS

42 dana do isteka
VETERINARSKA AMBULANTA KORENICA društvo s ograničenom odgovornošću za pružanje veterinarskih usluga
Mjesto rada:
Korenica
Rok prijave:
31.12.2019.

Mjesto rada:
KORENICA, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 053 776011 mobitel: 098 786175 pismena zamolba: Alojzija Stepinca 14, 53230 Korenica e-mailom: veterinarska.stanica4@gs.t-com.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: Briga o zdravlju domaćih i kućnih životinja. Provođenje preventivnih postupaka-cijepljenje i druga zaštita u svrhu sprečavanja pojava bolesti, te liječenje bolesnih životinja. Prilikom prijave na natječaj potrebno priložiti: Životopis, diplomu, presliku domovnice, uvjerenje o položenom stručnom ispitu, potvrda o radnom stažu (HZMO) i uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci). Očekivani dohodak: od 8000-9000 kuna.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103404215
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.