Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.10.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Telekomunikacijski tehničar/tehničarka - elektroničar/elektroničarka

- dana
AD SISTEMI društvo s ograničenom odgovornošću za ozvučenja i alarme
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
20.10.2017.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:AD SISTEMI društvo s ograničenom odgovornošću za ozvučenja i alarme
Kontakt:e-mailom: posao@adsistemi.hr
Ostale informacije:

Opis radnog mjesta: - realizacija pasivnog dijela linka te spajanje pasivne i aktivne telekomunikacijske opreme na optičkoj i paričnoj infrastrukturi - testiranje telekomunikacijskih usluga kod korisnika - detekcija i otklanjanje kvarova na telekomunikacijskoj opremi i uslugama - izrada popratne dokumentacije - komunikacija i koordinacija s korisnikom prilikom ukapčanja i iskopčanja telekomunikacijskih usluga - komunikacija i koordinacija s tehničarima koji su stacionirani u uredu prilikom testiranja problematične opreme na terenu - realizacija manjih zahvata na lokalnom kabliranju potrebnih za realizaciju telekomunikacijskih usluga - provjera postojećeg aktivnog i pasivnog stanja lokacije prilikom izvida - ažuriranje pripadajućih baza podataka - usmeno i pismeno izvješćivanje. Uvjeti: - tehničar/ka za telekomunikacije, elektroničar/ka ili drugi elektro ili tehnički smjer - aktivno radno iskustvo u području telekomunikacija minimalno 2 godine - poznavanje koncepta lokalnog i strukturnog kabliranja - poznavanje osnovnih koncepata računalnih mreža - vozačka dozvola B kategorije - aktivno poznavanje rada na osobnom računalu ( MS Office, Windows) - odgovornost, proaktivnost, organiziranost i pedantnost, sposobnost brzog uočavanja i rješavanja problema - analitičnost i sustavnost u poslu - komunikativnost i sklonost timskom radu - tečno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu. Poslodavac nudi: - rad u stručnom i ambicioznom timu - stimulativna primanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:87662543

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare