Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.04.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni radnik/ca i.vrste - psiholog/inja pripravnik/ca  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
DOM ZA ODRASLE OSOBE BIDRUŽICA
Mjesto rada:
Desinić
Rok prijave:
17.04.2021.

Mjesto rada:
DESINIĆ, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: IVANIĆ DESINIĆKI 30
pisana zamolba: Ivanić Desinićki 30
Ostale informacije:
STRUČNI RADNIK/CA I. VRSTE - PSIHOLOG/INJA
Zapošljavanje temeljem mjera aktivne politike zapošljavanja - potpore za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo
psiholog – pripravnik – 1 izvršitelj, na određeno puno radno vrijeme od 40 sati tjedno u trajanju od 12 mjeseci
Stručna sprema: završen diplomski sveučilišni studij psihologije

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti:
• životopis
• dokaz o državljanstvu (domovnica),
• dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
• uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak u smislu članka 213. Zakona o socijalnoj skrbi (ne starije od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja),
• elektronički zapis radno-pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
• uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da je kandidat prijavljen u evidenciji nezaposlenih,
• te dokaze o prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima sukladno Zakonu na koji se kandidat poziva.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.
Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.
Prijavu i potrebnu dokumentaciju o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili poštom s naznakom »Za natječaj – pripravnik«, Dom za odrasle osobe Bidružica, 49216 Desinić, Ivanić Desinićki 30.

Opis poslova:
-provodi psihodijagnostiku sa svakim korisnikom (inicijalno ispitivanje određenih kapaciteta i sfera psihičkog doživljavanja), -izrađuje mišljenje i prijedlog o cilju, metodama, oblicima i sadržajem rada s korisnicima, -sudjeluje u opservaciji tijekom realizacije programa rada s korisnicima, -daje mišljenje o izboru socioterapijske grupe, -u suradnji sa stručnim timom i zajedno s korisnikom, skrbnikom, njegovom obitelji, te prijateljima, sudjeluje u procjeni i izradi individualnog i grupnog plan rada, provođenju, praćenju i evaluaciji, -sudjeluje u praćenju razdoblja adaptacije korisnika u novoj sredini, -sudjeluje i prema potrebi koordinira pri rješavanju konfliktnih i drugih kriznih situacija te rješavanju i otklanjanju postojećih problema i teškoća u kojim se može naći korisnik, -sudjeluje u izradi programa psihosocijalnog tretmana s korisnicima i članovima obitelji: individualnog, grupnog i terapijske zajednice, -sudjeluje u savjetodavnom radu s korisnikom, njegovom obitelji/skrbnikom, -u suradnji sa stručnim timom priprema korisnika za primjenu drugih oblika u izvaninstitucijskoj skrbi temeljem individualnih planova, -vrši retestiranje radi predlaganja korekcija ili dopune individualnog plana i programa, -sudjeluje u savjetodavnom radu s korisnicima i članovima njihove obitelji (savjetovanje na koji način da potiču sposobnosti i potencijale korisnika, osnaživanje korisnika i članova obitelji, samozastupanje), -sudjeluje u predlaganju promjena vezanih uz stručni rad i organizaciju rada, -sudjeluje u provođenju raznih oblika skrbi za korisnike (organizirano stanovanje, stručna podrška obitelji i korisniku-patronaža i sl), -vodi propisanu evidenciju i dokumentaciju iz djelokruga svog rada, -sudjeluje u izradi, provedbi i evaluaciji individualnih planova, -radi u neposrednom radu sa korisnicima, -na poslovima planiranja, programiranja i vrednovanja rada, pripremi prostora i poticaja, suradnji i savjetodavnom radu s obitelji, suradnji s drugim stručnjacima, sudjelovanje izradi individualnog plana i evaluaciji plana, stručnim usavršavanjima i drugim poslovima, -izrađuje sva potrebna izvješća, analize, programe i planove rada i odgovara za pravilnu primjenu zakonskih propisa i pravilno vođenje potrebnih evidencija, -obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja ili voditelja koji po svom ustrojstvu pripadaju ili su vezani za djelokrug rada.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
112770469
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje