Skladištar (m/ž)

11 dana
Poslodavac:
Madria GmbH
Kategorija:
Promet i transport, Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
Zagreb (Lučko - Hrvatski Leskovac)
Rok prijave:
01.08.2018.

Opis radnog mjesta: Njemačka tvrtka MADRIA GmbH traži skladištare za rad na području Zagreba (Hrvatski Leskovac - Lučko).
Osiguravamo prijevoz na posao - i s posla.
Radno vrijeme: 16:00 - 00:00h (vikendi slobodni)

Početna plaća: 4500,00 kn
Svaki prekovremeni sat je plaćen na plaći.
Za djelatnike koji nisu iz Zagreba i Zagrebačke županije osiguravamo smještaj.

Sortiranje paketa i pošiljaka u logističkom centru.

Posebne pogodnosti:Zapošljavanje u Njemačkoj tvrtki po Njemačkim uvjetima.
Svaki prekovremeni sati plaćen na plaći.
Mogućnost napredovanja u tvrtki.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Nisu potrebna posebna znanja i kvalifikacije.
Nije potrebno radno iskustvo.
Plaća:od 5 000 kn do 7 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Madria GmbH
Adresa:Feringastraße 6, 85774 München
Država:Deutschland
Telefon:098756908
Kontakt osoba:Mile Matković

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare