Šivač/šivačica

26 dana
VIS KONFEKCIJA D.D.,DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU I PRODAJU KONFEKCIJE,VANJSKU I UNUTARNJU TRG.FINANC.INŽENJ.MEĐUNARODNU ŠPED.I PRIJEVOZ U CEST.PROMETU
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Vinica
Rok prijave:
12.02.2018.
Mjesto rada:VINICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:10
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:VIS KONFEKCIJA D.D.,DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU I PRODAJU KONFEKCIJE,VANJSKU I UNUTARNJU TRG.FINANC.INŽENJ.MEĐUNARODNU ŠPED.I PRIJEVOZ U CEST.PROMETU
Kontakt:osobni dolazak: SVILARSKA 2,VARAŽDIN ILI POGON VINICA ILI JALŽABET najava na telefon: 042 397228, 042 722045, 042 647346 pismena zamolba: SVILARSKA 2, VARAŽDIN e-mailom: jasenka.skrlec@vis-konfekci
Ostale informacije:

Opis poslova: šivanje tekstila. Uvjeti: - tekstilni smjer ili tečaj šivanja i krojenja. Poslodavac nudi djelomičnu naknadu za prijevoz ili mogućnost organiziranog prijevoza. Za prijavu na natječaj dostaviti zamolbu i životopis: - osobnim dolaskom na adresu: Svilarska 2, Varaždin ili Pogon Vinica- Vladimira Nazora bb, Vinica ili Pogon Jalžabet - pismenim putem na adresu: Vis konfekcija d.d., Svilarska 2, Varaždin - e-mailom: jasenka.skrlec@vis-konfekcija.hr - ili kontakirati telefonski na brojeve: 042 397-228, 042 722-045, 042 647346.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:88558878

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare