Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.06.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Šef/ica recepcije kampa  HZZ OGLAS

- dana do isteka
ADRIATIC KAMPOVI društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Orebić
Rok prijave:
17.06.2019.

Mjesto rada:
OREBIĆ, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
najava na telefon: 01 6446771 e-mailom: kadrovska@adriatic-kampovi.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: •dočekivanje i prihvat gosta, uz pružanje svih potrebnih informacija gostu; •svakodnevna komunikacija s gostima (obrada prijedloga, primjedbi, pohvala); •naplata usluga smještaja i drugih usluga recepcije te izdavanje računa; •vođenje svih propisanih evidencija i administracije na recepciji; •pružanje općih informacija gostima; •svakodnevno kontroiliranje i polaganje utrška; •ostali recepcijski poslovi; •suradnja, kontrola i nadgledanje ostalih radnika na recepciji; •po završetku sezone izrada završne inventure i konzerviranje smještajnih objekata; •pomoć pri izradi cjenika i ugovora za iduću sezonu; •ostali poslovi po nalogu Poslodavca. Uvjeti: - poznavanje stranih jezika (prioritet engleski i njemački); - odgovoran pristup radu i obavljanju radnih zadataka; - komunikativnost i sklonost radu s ljudima; - srdačan i ljubazan pristup u radu s gostima; - spremnost na timski rad i kolegijalan odnos prema suradnicima. Rad je organiziran u dvije smjene, bez rada noću, slobodan dan u tjednu. Osim dogovorene plaće, plaćeni su i svi zakonom propisani dodaci i putni trošak. Obvezno iskustvo minimalno 3 godine na recepciji, poželjno poznavanje rada u programu MISH. Rad od 01.05.2019. do 30.09.2019.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
100970977
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.