Referent/ica u prodaji  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
Poslodavac:
GORICA STAKLO d.o.o. za poslovne usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
25.10.2019.

Mjesto rada:
VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: posao@goricastaklo.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: primanje narudžbi, izrada radnog naloga, otpremnica i računa Uvjeti: - završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje - vozačka b kategorije - osnovno znanje rada na računalu - rad pod vremenskom pritiskom, komunikativnost, čitanje nacrta, matematičke i geometrijske osnove Obuka bi bila na adresi: Rakitovec 443, Rakitovec (Velika Gorica), a zatim bi radno mjesto bilo u Velikoj Gorici, Sisačka 43 Slati pisane zamolbe s životopisom putem emaila posao@goricastaklo.hr

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103391781
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.