Recepcionar / recepcionarka  HZZ OGLAS

3 dana do isteka
REDONO, d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo, turističke agencije
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
15.12.2019.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@diocletianpalace.com
Ostale informacije:

Opis posla: - recepcijski poslovi u malom luksuznom objektu Diocletian Palace Experience (9 soba i 1 apartman): rad s s gostima (concierge), naplata, administracija - koordinacija sa ostalim sektorima: domaćinstvo, restoran, kućni majstori - rad u sve 3 smjene: jutro, poslijepodne, noć - za one koji žele više nudimo mogućnost dodatnog usavršavanja i učenja u sestrinskim dijelovima tvrtke: turistička agencija i restoran Potrebni uvijeti: - aktivno korištenje engleskog jezika (minimalno B2 razina) - informatička pismenost (Google spreadsheets, Excel) - dobra fizička sprema (objekt je na tri razine, nema dizalo ali gosti cijene što im nosimo torbe) - volja i želja za učenjem i dokazivanjem U naslovu e-maila navesti mjesto za koje se javljate (recepcioner/ka).

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104421157
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.