Radnik za utovar i istovar robe u luci (m/ž)

19 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Ostalo, Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
područje Sjevernog Jadrana
Rok prijave:
31.12.2018.

Opis radnog mjesta: Agencija Naton Work Service traži za klijenta u inozemstvu:

RADNIK ZA UTOVAR I ISTOVAR ROBE U LUCI (m/ž), više izvršitelja, područje Sjevernog Jadrana

OPIS POSLA:
- poslovi utovara i istovara robe s brodova u luci
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- NKV, KV, SSS
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima
- ozbiljnost, odgovornost, marljivost, nekonfliktnost, želja za radom/zaradom
- EU državljanstvo

UVJETI RADA:
- rad u smjenama od 40 sati tjedno
- mjesečna neto plaća 1000 €
- osiguran smještaj i prijevoz

ŽIVOTOPIS:
Životopis treba biti jasan i vjerodostojan, sadržavati maksimalno dvije stranice te treba navesti naziv i mjesto rada te poziciju kronološki; također molimo navesti status da li ste sada zaposleni. Životopis treba sadržavati Vaše točne kontakte (mobitel i e-mail). Poželjna je i osobna fotografija u zaglavlju životopisa.

PRIJAVA PUTEM E-MAILA:
Molimo kandidate da pošalju životopis na suncana.ivancan@natonhrcroatia.com te navedu naziv pozicije za koju se prijavljuju.

PRIJAVA PUTEM POŠTE:
Ukoliko ne koristite elektronsku poštu, životopis možete poslati OBIČNOM poštom (3,10 kn za Hrvatsku) na našu adresu te navesti za koju poziciju se prijavljujete: Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb.

PROCES SELEKCIJE:
SAMO odabrane kandidate osobno će kontaktirati HR menadžer agencije Naton. Zamolili bismo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze osobno u agenciju.

Agencija Naton WS obvezuje se na zaštitu osobnih podataka pristiglih dokumenata

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare