Prodavač/prodavačica na benzinskoj postaji  HZZ OGLAS

23 dana do isteka
Poslodavac:
TRGOVINA KRK dioničko društvo za maloprodaju i veleprodaju
Mjesto rada:
Krk
Rok prijave:
05.12.2019.

Mjesto rada:
KRK, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 051 750430 pismena zamolba: Dubašljanska 80, 51511 Malinska e-mailom: ljudski.potencijali@trgovina-krk.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: -organiziranje rada u smjeni i neposredno izvršavanje svojih radnih zadataka, -prodaja i naplata goriva i ostale trgovačke robe, -izdavanje propisanih računa, izrađivanje potrebnih izvještaja u skladu s propisima i internim odlukama, -naručivanje goriva za vrijeme rada u svojoj smjeni, -provjeravanje stana zaliha robe u rezervoarima, -kontroliranje dnevnog utrška i dnevno polaganje istog na blagajnu ili na žiro račun, -redovito čišćenje prostora i okoliša na benzinskoj postaji, učestvovanje u svim popisima robe, -izvršavanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja. -odgovornost za pravilno provođenje i vođenje evidencije HACCAP sustava -odgovornost za pravilnu primjenu propisa iz domene zaštite na radu Potrebno osnovno znanje engleskog i njemačkog jezika Informatička znanja: poželjno

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104189339
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.