Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.12.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodajni predstavnik / prodajna predstavnica za regiju sjever  HZZ OGLAS

- dana do isteka
CIGLANA CERJE TUŽNO društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
01.12.2020.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: Cerje Nebojse 2, 42243 Maruševec
e-mailom: jasmina.surjak@ciglanacerjetuzno.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Obavlja poslove prodaje opekarskih proizvoda u regiji Sjever ( Međimurska, Varaždinska, Krapinsko-zagorska, Bjelovarska i Koprivničko-križevačka županija), prima upite i daje ponude kupcima za prodaju robe. Izrađuje plan prodaje, izvještaje o prodaji, izvještaje o ispitivanju tržišta. Obilazi postojeće i potencijalne kupce. Predlaže mjere za poboljšanje prodaje, vrši naplatu za svoje kupce. Svakodnevno surađuje s direktorom komercijale.
Mjesto rada: Međimurska, Varaždinska, Krapinsko-zagorska, Bjelovarska i Koprivničko-križevačka županija
Koristi se službeni automobil u poslovne svrhe.
Vrsta zaposlenja: određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja.
Obrazovni program: ekonomija, građevina i sl.
Potrebno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika na razini B1
Kandidati su dužni priložiti: Molbu,
Životopis,
Kopiju diplome o završenoj traženoj stručnoj spremi,
Popunjen i popisan obrazac privole za obradu osobnih podataka iz životopisa i čuvanje životopisa.

Prijavom na natječaj kandidat/kinja daje privolu Ciglani Cerje Tužno d.o.o. za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj, te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata/kinje za zapošljavanje, na dostavu odgovora na molbu za zapošljavanje koji se dostavlja kandidatima/kinjama, te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Ciglane Cerje Tužno d.o.o. Obrazac privole kao privitak natječaju, nalazi se na web stranici Ciglane Cerje Tužno d.o.o.: www.unitherm.hr ili u pravnoj službi Ciglane Cerje Tužno d.o.o. Bez uredno popunjene i priložene privole prijavi na natječaj, prijava će se smatrati neurednom i nepotpunom i ista će se odbaciti.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110054765
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje