Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Pripravnik u računovodstvu i financijama (m/ž) - stručno osposobljavanje
Mjesto rada: Zadar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Priprema i sudjelovanje u provjeri i obradi sve ulazne dokumentacije
  • Sudjelovanje u knjiženjima dnevnika, glavne knjige, knjige glavne blagajne, knjige ulaznih računa i knjige izlaznih računa
  • Sudjelovanje u kontiranju svih knjigovodstvenih dokumenata prema dogovorenom kontnom planu i mjestima troška, te pomoć u obavljanju svih knjiženja
  • Sudjelovanje u aktivnostima usklađenja svih računovodstvenih analitika društva (kupci, dobavljači, stanje novca na računima, blagajna, krediti, materijalno knjigovodstvo, recepcijsko poslovanje, registar osnovnih sredstava, te ostale evidencije) sa glavnom knjigom
  • Ispomoć u pripremi izrade mjesečnih prijava PDV-a
  • Sudjelovanje na pripremama ili obradama inventura
  • Sudjelovanje u izradi mjesečnih obračuna rezultata poslovanja
  • Izrada listi obveza za plaćanje, te izvršenje plaćanja
  • Sudjelovanje u izradi potrebnih dokumenata i izvještaja za potrebe banaka i drugih financijskih institucija
  • Sudjelovanje u arhiviranju računovodstvene dokumentacije Društva
  • Ostali opći administrativni poslovi prema nalogu poslodavca

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Poznavanje rada na računalu (word, excel, internet, outlook)
  • Aktivno poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu
  • Komunikativnost, fleksibilnost, dinamičnost, kreativnost, ljubaznost, samomotiviranost
  • Samoinicijativnost u radu i rješavanju problema
  • Suradnja i spremnost na timski rad
  • Sposobnost usvajanja novih znanja i kontinuirano učenje
  • Sposobnost određivanja prioriteta tijekom rada
  • Poznavanje procesa u području rada

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare