Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pomoćni izolater/ka - pomoćni radnik/ica na montaži  HZZ OGLAS

- dana do isteka
KOKOR društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
23.11.2019.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
osobni dolazak: ANTUNA MIHANOVIĆA 1C, MIHOLJANEC mobitel: 091 4172999 e-mailom: darko.kokor@kokor-group.hr
Ostale informacije:

Opis posla: Ugradnja izolacijskih materijala na topla ili hladna tijela. Mjesto rada: Njemačka Ostale informacije: Poslodavac osigurava prijevoz do Njemačke, kao i smještaj, te prijevoz od stana do mjesta rada, zaštitu na radu i liječnički pregled. Radi se o izaslanim radnicima. Predviđena netto plaća: 12.000,00-14.000,00 kuna Kontakt osoba za detaljne informacije je g. Darko Kokor 091 4172999 ili darko.kokor@kokor-group.hr

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104302498
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.