Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.11.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Odgojitelj/odgojiteljica

- dana
Poslodavac:
ODGOJNI DOM BEDEKOVČINA
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Bedekovčina
Rok prijave:
14.11.2018.
Mjesto rada:BEDEKOVČINA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:ODGOJNI DOM BEDEKOVČINA
Kontakt:pismena zamolba: Bedekovčina, Aleja D.Domjanića 15 e-mailom: odbravnatelj@gmail.com
Ostale informacije:

Opis posla: individualni i grupni rad s korisnicima. Razina obrazovanja; VSS ili VŠS. Obrazovni program: dipl.studij soc. pedagogije, soc. rada ili psihologije; iznimno peddiplomski studij soc. pedagogije, soc. rada ili psihologije ili dipl. studij iz područja društevnih i humanističkih znanosti. Položen stručni ispit. Druga znanja i vještine: nepostojanje zapreke iz čl. 213 Zakona o soc skrbi (NN, br. 157/13, 152/14, 99/15, 52/16, 16/17 i 130/17). Kandidat-i/kinje koji prema posebnim propisima ostvaruju prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti i svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakom uvjetima. Kandidat/kinja koje se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog ratai članova njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispinjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane člankom 102. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja : https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 (https://branitelji.gov.hr/UserDocslmages//NG/12%20Prosinac/Zaposljavanje//Propis%20Dokaza%20za%20ostvarivanje%20%prava%20prednosti%pri%20zaposlavanju.pdf).

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:96206662

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare