Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Mlinar (m/ž)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MLINOPROM d.o.o. za preradu žitarica i promet mlinskim proizvodima
Mjesto rada:
Dubrava
Rok prijave:
21.11.2020.

Mjesto rada:
DUBRAVA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: BREZJE 5, 10 342 DUBRAVA
pismena zamolba: Brezje 5, 10342 Dubrava
e-mailom: branko.diklic@mlinoprom.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: - Preuzimanje pšenice, vaganje, određivanje kvalitete i sortiranje po silosima. - Praćenje procesa pripreme pšenice za mljevenje. - Praćenje procesa mljevenja pšenice. - Kontrola mljevenja pšenice (prosijavati ispod valjaka frakcije i po potrebi korigirati valjke da iskorištenje bude maksimalno, voditi računa da hranilice valjaka imaju uvijek jednako i kontinuirano doziranje, kontrola količine pepela i vode u brašnu, svaki uzorak prosijati u labosu i provjeriti vizualno čistoću brašna - tzv. pekarova proba) Sve spomenuto zapisivati u obrazac. - Kontrola kvalitete brašna (iz proizvodnje svakih sat vremena obavezno uzimati uzorak i provjeriti na infraneo parametre kvalitete, a uzorke ostaviti na za to predviđeno mjesto) Sve spomenuto zapisivati u obrazac. - Kontrola brašna za pakiranje (svakih dva sata očitati parametre kvalitete na infraneu i uzorke ostaviti u labosu) - Praćenje proizvodne opreme i otklanjanje nedostataka u okviru mogućnosti - Svakodnevno čišćenje strojeva tijekom rada (magneti, čistilica krupice, senzori, filteri, ventilacija) - Svakodnevno čišćenje proizvodnog pogona i strojeva (na kraju radnog dana predati mlin u ispravnom i očišćenom stanju. - Nošenje zaštitne obuće i odjeće. - Izvršavanje ostalih zadataka prema nalogu voditelja proizvodnje. Mlinar je odgovoran za ispravnost strojeva, za njihovo redovno održavanje i podmazivanje te mora otkloniti nedostatke u okviru svojih mogućnosti i obavijestiti o tome voditelja mlina. Potrebno je voditi računa o količini vode i pšenice prilikom prijema u silos ćelije i ne primati pšenicu koja ima veću vlagu od propisane u obrascu. Odgovoran je za osiguravanje dovoljne količine brašna za pakiranje za radnike u drugoj smjeni. Uvjeti: - SSS mlinarska ili srodne struke – radno iskustvo minimalno 1 godina - bez kvalifikacije uz radno iskustvo u tvrtki Mlinoprom minimum 3 godine - osnovno znanje engleskog jezika - poznavanje rada na računalu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109764390
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.