Kuhinjski radnik/ radnica / kitchen worker

39 dana
Poslodavac:
Valamar Riviera dioničko društvo za turizam
Kategorija:
Ostalo
Mjesto rada:
Krk
Rok prijave:
30.06.2017.
Mjesto rada:KRK, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:7
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:Valamar Riviera dioničko društvo za turizam
Kontakt:osobni dolazak: E.GEISTLICHA 39,BAŠKA najava na telefon: 051 604440, 051 656267 pismena zamolba: Vršansk 8,51500 Krk/ E.Geistlicha 39,51523 Baška e-mailom: tatjana.samanic@valamar.com
Ostale informacije:

opis poslova: Pripremanje, pranje i obrada namirnica te pranje i čišćenje kuhinjskog inventara i radnog prostora. Obrada i porcioniranje prema utvrđenim normativima priprave salata. Pranje kuhinjskog inventara i održavanje kuhinjske opreme. Primjenjuje mjere zaštite na radu. / Prepares, washes and processes food, washes and cleans the kitchen inventory and working space. Processes and portions according to the established normative standards for preparing salads. Washes kitchen inventory and is in charge of the maintakitchen equipment. Applies safety measures Uvjeti: OŠ, NKV Poželjno poznavanje jednog svjetskog jezika što nije uvjet (engleski i njemački/talijanski). Samostalnost, spremnost, pouzdanost Mjesto rada: Krk / Baška Način kontakta s poslodavcem: osobni dolazak: E.Geistlicha 39,Baška telefonski: 051 604440, 051 656267 pisana zamolba na adresu: Vršansk 8,51500 Krk/ E.Geistlicha 39,51523 Baška e-mail: : tatjana.samanic@valamar.com, silvija.pintar@valamar.com Susret s kandidatima održat će se u prostorijama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje prema sljedećem rasporedu: 30.01.17. Osijek 9:00 sati 30.01.17. Vinkovci 9:00 sati 31.01.17. Vukovar 9:00 sati 31.01.17. Županja 10:00 sati 01.02.17. Požega 10:00 sati 01.02.17. Kutina 10:00 sati 02.02.17. Daruvar 9:00 sati 02.02.17. Sisak 9:00 sati 02.02.17. Petrinja 11:00 sati 03.02.17. Bjelovar 10:00 sati 15.02.17. Ploče 9:00 sati 15.02.17. Metković 11:00 sati 21.02.17. Karlovac 10:00 sati 21.02.17. Koprivnica 14:00 sati 22.02.17. Zagreb 10:00 sati 22.02.17. Delnice 10:00 sati 22.02.17. Rijeka 14:00 sati

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:81428418

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare