Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kuhar/kuharica u restoranu palatin  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
MEEL USLUGE d.o.o. za edukaciju i usluge
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
17.11.2019.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: BRAĆE RADIĆA 1, VARAŽDIN pismena zamolba: BRAĆE RADIĆA 1, VARAŽDIN e-mailom: info@palatin.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: pripremanje hrane u a la carte restoranu. Uvjeti: - kuhar/ica ili srednja škola 3 ili 4 godine ugostiteljske, turističke ili druge odgovarajuće struke - najmanje jedna godina radnog iskustva u pripremanju hrane u a la carte restoranu - urednost i izvrsna higijenska praksa - težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete - brzina, ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, spremnost na timski rad. Poslodavac nudi redovita primanja, odlične uvjete rada i mogućnost napredovanja. Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa. Prijavu sa životopisom poslati na e-mail: info@palatin.hr Osobni dolazak od 8-16 sati ili poštom: Meel usluge d.o.o., Braće Radića 1, Varaždin.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102361947
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.