Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kuhar/ica

- dana
ANTONIO, OBRT ZA UGOSTITELJSTVO,vl. ANTE PELAJIĆ,VODICE,OBROVE 98
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
23.04.2018.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:ANTONIO, OBRT ZA UGOSTITELJSTVO,vl. ANTE PELAJIĆ,VODICE,OBROVE 98
Kontakt:mobitel: 098 9427238
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi glavnog kuhara, iskustvo rada sa gotovim jelima KV kuhar ili SSS bilo kojeg smjera sa minimalno dvije godine radnog iskustva na navedenim poslovima (iskustvo rada sa gotovim jelima), javiti se na mobitel 098 9427238 očekivani početak rada 01.05.2018 a postoji mogućnost stalnog zaposlenja BISTRO-GRILL "PELAJIĆ"

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90569272

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare