Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Keramičar/keramičarka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
"GINSTAL" PRIVATNO POD.ZA GRAĐEVINSKE,OBRTNIČKE,POSL.I UGOSTIT.USLUGE,METALOPRER.DJELAT.,TRG.NA VEL.I MALO,VANJSKOTRG.POSL.I ZAST.INOZ.FIR.D.O.O.
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
30.11.2019.

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
najava na telefon: 040 396410 pismena zamolba: Ginstal d.o.o. J.B. Jelačića 69, Čakovec e-mailom: posao@ginstal.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - postavljanje keramike Ostali uvjeti: - rad na području Međimurske županije, moguć rad na terenu - u slućaju rada na terenu poslodavac osigurava prijevoz, smještaj i hranu - rad na neodrđeno uz obavezan probni rad U obzir dolaze osobe bilo koje struke i razine obrazovanja koje su spremne raditi i učiti raditi tražene poslove, te imaju želju za rad i napredovanje na poslovima keramičara.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103811473
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.