Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.10.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Inženjer / inženjerka građevine  HZZ OGLAS

- dana do isteka
PROJEKTIRANJE I GRADNJA j.d.o.o. za projektiranje i građenje
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.10.2021.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: projektiranje.gradnja@gmail.com
Ostale informacije:
Opis poslova: - vođenje gradnje na gradilištu planiranje gradnje, koordinacija na gradilištu sa nadzornom službom, investitorom i podizivođačima - vođenje potrebne dokumentacije vezane za projekt (građevinska knjiga izvedenih radova sa odgovarajućim obračunskim nacrtima, građevinski dnevnik, službena korespodencija, obračun radova i sl.) - jasno i pravovremeno izvještavanje o dinamici radova, potrebama projekta, potrebnim korekcijama i sl. - aktivna suradnja sa voditeljem projekt i voditeljem radova: dnevno usmeno preuzimanje svih bitnih informacija sa gradilište i artikuliranje istih prema potrebi u građevinsku dnevnik, dopis, potrebni koordinacijski sastanak itd. Uvjeti: - završen građevinski fakultet ili viša građevinska - minimalno tri godine iskustva na sličnim poslovima - izražene komunikacijske vještine i volja za rad, organizacijske sposobnosti - spremnost na terenski rad - poznavanje Excela, Worda, Outlooka, AutoCada - vozačka dozvola B kategorije.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117582112
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.