Elektroinstalater/elektroinstalaterka - elektromonter/elektromonterka  HZZ OGLAS

11 dana do isteka
S-MONTAŽA društvo s ograničenom odgovornošću za montažu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
14.06.2020.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 6204863 e-mailom: industrijska.montaza@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: montaža kućnih, industrijskih, auto-industrijskih instalacija i automatizacija. Uvjeti: - u obzir dolaze osobe elektro struke - radno iskustvo je poželjno, no može i bez radnog iskustva - poželjna B kategorija - poželjno znanje njemačkog jezika u govoru, ali nije uvjet - poželjno radno iskustvo na terenu, ali nije uvjet Mjesto rada: Njemačka i Austrija. Poslodavac organizira i osigurava zajednički smještaj u mjestu rada. Prijevoz od mjesta u Hrvatskoj do mjesta rada i od smještaja do mjesta rada snosi i osigurava poslodavac. Radnici/radnice će biti izaslani/izaslane temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Mogućnost zapošljavanja više osoba.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
105242034
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.