Električar (m/ž)

6 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.03.2024.

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš klijent je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i montažom alatnih glodalica za obradu metala te održavanjem, popravkom i remontom strojeva za obradu metala. Zbog povećanja obujma posla, tražimo osobu na poziciji:

Lokacija: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Montaža alatnih glodalica (klasičnih, NC i CNC)
  • Ožičavanje elektroormara i ostalih dijelova stroja te ispitivanje i puštanje u rad
  • Servis alatnih strojeva (u prostoru tvrtke i na terenu kod partnera)
  • Remont i servis alatnih strojeva
  • Čitanje tehničke dokumentacije
  • Obavljanje ostalih poslova elektrike

UVJETI:

  • Iskustvo na sličnim poslovima minimalno 5 godina
  • Minimalno SSS tehnička struka (Električar/Elektroničar/Mehatroničar)
  • Volja za obrazovanjem i dodatnim educiranjem
  • Osnovno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražen timski duh

NUDIMO:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka (07:00 – 15:00 sati)
  • Ugovor na neodređeno izravno na klijenta
  • Božićnica i uskrsnica
  • Rad u poslovnici i na terenu kod poslovnih partnera (ZG i okolica, nekoliko puta godišnje Njemačka, Bugarska i Maribor)
  • Osigurana radna odjeća i obuća (zimska/ljetna), radno mjesto te alat

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis. Javit ćemo Vam se u što kraćem roku.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.