Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.08.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Zagreb Original d.o.o. je tvrka koja se bavi pružanjem usluge smještaja u boutique hotelima i luksuznim apartmanima u gradskim jezgrama Dubrovnika, Zagreba, Rovinja, Beograda i Beča.

Domar (m/ž) - (puno radno vrijeme, stalni radni odnos)
Lokacija rada: Zagreb centar stari grad (ZigZag Apartments)

Opis posla:
Domar je odgovoran za svakodnevno odrađivanje zadataka iz područja popravaka (elektroinstalacije, vodoinstalacije), montaže namještaja, sanitarija i sl., održavanja hotela i apartmana, nabave potrošnog materijala za rad. Domar je dužan koordinirati vanjske specijalizirane servise za održavanje sustava grijanja i/ili hlađenja.

Period:
Početak rada: Od 01.09.2017. (stalni radni odnos)

Uvjeti:
Za ovaj posao, važno je da je osoba odgovorna, organizirana, spretna, precizna, brza i da polaže pažnju na detalje te da se prema poslu odnosi pozitivno i da probleme rješava s osmjehom. Prethodno iskustvo i znanje u istim ili sličnim poslovima je uvjet za zapošljavanje.

Od kandidata očekujemo:
  • stručna sprema: min. SSS
  • vozačka dozvola: B kategorija
  • jezici: engleski jezik (prednost)
  • vještine: spretnost u rješavanju različitih vrsta zadataka paralelno
Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom do 15.08.2017.

www.zigzag.hr
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare