Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent u call centru (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Azut Digital d.o.o. Azut Digital d.o.o.
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.09.2019.

Opis radnog mjesta: Azut Digital najbrže je rastuća marketinška tvrtka. Poslujemo u Sloveniji, Srbiji i Hrvatskoj sa tendencijom širenja poslovanja i na ostale zemlje u regiji. Azut Digital oglašava više desetaka tisuća zadovoljnih klijenata, što nas čini jednom od najvećih tvrtki za oglašavanje na domaćem tržištu.

Agent u telefonskoj prodaji bavi se ostvarivanjem suradnje s novim tvrtkama i poslovnim subjektima u zemlji, kao i produženjem suradnje s našim postojećim klijentima, među kojima su i najuspješnije tvrtke u zemlji! Agenti brzo prepoznaju potrebe klijenata i na osnovu toga dogovaraju daljnju suradnju i online oglašavanje njihovog poslovanja.

Opis posla i zadaci:
- jasna komunikacija i posvećenost novim klijentima
- održavanje suradnje sa postojećim klijentima
- učinkovita post-prodajna komunikacija s klijentima
- reprezentativno predstavljanje naših usluga i značajki koje online oglašavanje ima u suvremenom poslovanju
- osluškivanje potreba klijenata i zadovoljavanje njihovih preferencija i interesa vezanih za oglašavanje putem interneta
- kreiranje novih usluga i prodajnih rješenja
- sudjelovanje u definiranju prodajne strategije i razvoja odnosa s klijentima
- usvajanje novih znanja i vještina
Posebne pogodnosti:Što nudimo:
- mogućnost brzog napredovanja
- stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja
- aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
- redovitu plaću i mogućnost ostvarivanja bonusa
- mogućnost napretka uz proširenje i rast tvrtke
- organizaciju različitih događanja u okviru tvrtke
- team building i ostvarivanje kontakata s kolegama iz zemalja u kojima poslujemo
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost ostvarivanja stalnog radnog odnosa
- radno mjesto na kojem ćete napredovati, ali se istovremeno i zabavljati
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Što očekujemo od Vas:
- osoba ste koja poznaje rad na računalu
- kolegijalni ste i spremni na timski rad
- elokventni ste, ambiciozni i preuzimate inicijativu
- dobar ste pregovarač i komunikativni ste
- ne odustajete lako i pronalazite rješenja za sve poteškoće

Dođite s pozitivnim stavom – mi ćemo vam osigurati put do uspjeha!

Ako volite dinamiku, posao koji zahtjeva brzo donošenje odluka, inovativnost i pregovaračke vještine, ako želite ostvariti dobru plaću uz bonuse i uz sve to zabaviti se u timu mladih i energičnih ljudi, pošaljite nam svoj CV!

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, prijavu sa životopisom možete poslati putem linka za Brzu prijavu.
Poznavanje rada na računalu:dobro
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare