Agent/ica prodaje

14 dana
Poslodavac:
ATLAS, TURISTIČKA AGENCIJA D.D.
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Čilipi
Rok prijave:
05.05.2018.
Mjesto rada:ČILIPI, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:7
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:ATLAS, TURISTIČKA AGENCIJA D.D.
Kontakt:e-mailom: berislav.novakovic@atlas.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: prodaja avio karata, naplata viška prtljage i ostale usluge. Potrebno poznavanje engleskog jezika, te poznavanje rada u MS officeu. Prednost poznavanje rada u prodaji avio karata Početak rada: 01.05.2018. Zračna luka Čilipi

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91588392

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare