Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 24.08.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent/agentica za posredovanje u prometu nekretninama  HZZ OGLAS

- dana do isteka
ROYAL EXCLUSIVE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za promet nekretninama i usluge
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.08.2020.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Drugi oblici rada
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: info@royal-nekretnine.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: terenska obrada nekretnina prezentacija nekretnina kupcima slanje ponuda kupcima i pregovori s kupcima i prodavateljima kontinuirano praćenje tržišta nekretnina unos i oglašavanje nekretnina Potrebna znanja i vještine: Minimalo SSS Poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet) Dobre organizacijske, komunikacijske i prezentacijske sposobnosti Poželjno radno iskustvo u prodaji no nije uvijet Poželjno poznavanje stranog jezika Poželjno položen stručni ispit za agenta u prometu nekretninama- no nije uvijet Pogodnosti: Fleksibilno radno vrijeme Povremeni rad od kuće dinamičan posao i rad u dinamičnom okruženju stimulativna primanja kompletna logistika i podrška mogućnost napredovanja i polaganja stručnog ispita

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107257641
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.