Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 29.05.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Administrativni/a referent/ica u odjelu nabave

- dana
Poslodavac:
TEHNOGUMA d.o.o. za proizvodnju i promet gumenih proizvoda
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.05.2018.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:TEHNOGUMA d.o.o. za proizvodnju i promet gumenih proizvoda
Kontakt:e-mailom: posao@tehnoguma-zg.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - istraživanje tržišta - komunikacija s domaćim i inozemnim dobavljačima - priprema i izrada potrebne uvozne dokumentacije, upiti, narudžbe, kalkulacije, primke. - organizacija transporta - praćenje stanja skladišta, statistike nabave - priprema i izrada izvozne dokumentacije Uvjeti: - minimalno VŠS (ekonomskog ili tehničkog usmjerenja) - rad na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 2 godine - komunikativnost - organiziranost i sistematičnost - sposobnost i sklonost za timski rad - izvrsno znanje MS Office programa (Excel, Word, Outlook, Access) - odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost znanje njemačkog jezika - odlično vladanje administrativnim poslovima - poznavanje knjigovodstva/računovodstva je prednost - prednost poznavanje Wand-a

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92762210

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare