Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.08.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/ica projekata-inženjer/ka građevine  HZZ OGLAS

- dana do isteka
TRENKWALDER kadrovske usluge d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.08.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://hr.trenkwalder.com/jobs/a0t4H00000sNYrKQAW
Ostale informacije:

Opis poslova: Za Klijenta, europskog proizvođača boja, lakova i premaza, traži se više osoba za otvoreno radno mjesto: Voditelj projekata-Inženjer građevine Opis posla: • Vođenje građevinskih projekata, kontrola izvođenja radova i obilazak objekata • Praćenje projekata i projektne dokumentacije, izrada ponuda po troškovniku • Prijedlozi rješenja izvođenja, sanacija, renovacija • Praćenje zakonskih propisa • Sudjelovanje i suradnja s klijentima, nadležnim tijelima, partnerima, podizvođačima i internim sektorima/odjelima • Implementacija kontrole kvalitete sukladno važećim procedurama i standardima • Pravovremeno prepoznavanje i izvještavanje nadređenih o eventualnim operativnim izazovima, • Redoviti prijenos svih bitnih informacija s tržišta (o prodaji, cijenama, konkurenciji, zahtjevima potrošača) • Obilazak kupaca, prijedlozi politike nastupa spram konkurencije • Održavanje prezentacija - stručnih i proizvodnih programa za arhitekte, projektante, investitore, izvođače i kupce • Kreiranje baze podataka o građevinskim projektima koji su ciljna skupina za tvrtku • Kontinuirani rad na web bazi podataka –vođenje podataka te redovito ažuriranje Uvjeti: • VŠS, VSS – građevinski smjer • Minimalno 1 godina iskustva • Aktivno znanje engleskog jezika • Spremnost za rad na terenu, fleksibilnost i snalažljivost • Vozačka dozvola (B kategorija) • Napredno znanje rada na računalu (MS Office) • AutoCAD, Microsoft Project – prednost • Analitičke sposobnosti • Stručnost i preciznost u radu • Odlične pregovaračke, komunikacijske i prezentacijske vještine • Usmjerenost timskom radu • Proaktivnost i motiviranost, preuzimanje odgovornosti Poslodavac nudi: • Izazovan i dinamičan posao • Kontinuirano stručno usavršavanje i stjecanje novih znanja • Stimulativna primanja • Službeni automobil, laptop i mobitel

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108183484
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.