Radnik u proizvodnji u dnevnoj smjeni (m/ž)

13 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb (Črnomerec)
Rok prijave:
02.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, Pliva Hrvatska d.o.o., najveće farmaceutske tvrtke u Hrvatskoj i jedne od vodećih u regiji, u odjelu Sterilne proizvodnje kao

Odgovornosti:
• ručni pregled proizvoda koji je napunjen u primarnu ambalažu (bočicu, špricu ili karpulu) kao i posluživanje i podešavanje stroja za automatski vizualni pregled
• rad na automatiziranim sustavima
• uzorkovanje i kontrola procesnih parametara tijekom procesa
• evidenciju provedenih radnih zadataka sukladno procedurama
• održavanje čistoće i dezinfekcija proizvodnih prostorija
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
mogućnost dugoročnog zapošljavanja
• slobodni vikendi
• rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni
• naknada za topli obrok
(kojeg možeš konzumirati u restoranu za zaposlenike s pristupačnim cijenama)
• u potpunosti financirana naknada za prijevoz i regres za godišnji odmor
• profesionalna radna okolina
početak rada po dogovoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
srednja stručna sprema
• poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije uvjet
• spremnost na rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni sa slobodnim vikendima

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected].

Prilikom prijave za posao preusmjerit ćemo te na stranicu karijera Electus DGS, no ne brini, nećeš trebati kreirati korisnički račun, već ćemo te zamoliti za osnovne podatke kako bismo mogli stupiti u kontakt s tobom.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb