Suradnik u računovodstvu i financijama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2024.

PHARMAMED-MADO d.o.o. je trgovačko društvo čija je osnovna djelatnost distribucija i promocija medicinskih proizvoda s fokusom na anesteziju, intenzivno liječenje, onkologiju, liječenje boli, pedijatriju, urologiju, kirurgiju, ortopediju, traumatologiju, invazivnu kardiologiju i intenzivnu radiologiju.

Opis posla:

  • knjiženje izvoda (kunskih i deviznih), plaćanje kunskih i deviznih naloga
  • knjiženje kartičarskih specifikacija i povezivanje s ulaznim računima
  • pohranjivanje i priprema kompletne računovodstvene dokumentacije za knjiženje i bilanciranje
  • izvještavanje prema državnim institucijama
  • usklada i konfirmacija salda s kupcima i dobavljačima u tuzemstvu i inozemstvu
  • izrada, obračun i isplata putnih naloga
  • izrada mjesečnih faktura za povezana poduzeća
  • popratni računovodstveni poslovi potrebni za praćenje i kontrolu troškova
  • knjiženje ulaznih računa
  • blagajničko poslovanje
  • izrada PDV obrazaca

Uvjeti:

  • srednjoškolska diploma/diploma sveučilišta iz računovodstva, financija ili srodnog područja
  • prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • pouzdanost, komunikativnost, usmjerenost na detalje i odgovornost
  • spremnost na učenje
  • poželjno znanje rada u sustavu Luceed, ali nije uvjet
  • engleski jezik (osnovno znanje)

Što nudimo?

  • zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
  • dodatno usavršavanje i educiranje u skladu s potrebama radnog mjesta
  • rad u sigurnom, ugodnom i poticajnom međunarodnom okruženju
  • timski rad s iskusnim kolegama
  • razni kompenzacijski benefiti