Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.01.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Skladišni/a radnik/ca viličarist/ica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MANPOWER društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine i 6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: AVENIJA DUBROVNIK 16, 10000 ZAGREB
najava na telefon: 01 5565710
mobitel: 091 4303019
e-mailom: igor.devcic@manpower.hr
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: •slaganje pristigle robe •odgovaranje za obradu I točnost rada skladišnih naloga •utovar I istovar robe, preslagivanje paleta •briga o čistoći skladišta UVJETI: •NKV, PKV, SSS •iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost •uvjerenje za upravljanje viličarom je prednost •visoka razina odgovornosti i pedantnosti u obavljanju zadataka POSLODAVAC NUDI: •ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno vrijeme •naknada za prijevoz •ugodno radno okruženje •mogućnost dodatnog usavršavanja I napredovanja MojPosao.net - Skladišni radnik / Viličarist (m/ž) - Zagreb, Sveta Nedelja, Lučko, Sesvete, Velika Gorica - MANPOWER savjetovanje d.o.o. https://www.moj-posao.net/Posao/555145/Skladisni-radnik-Vilicarist-mz/#ixzz7D7UkcoTX
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119610726
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2022, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.