Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.03.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Programer/programerka za daljinsko očitanje brojila

- dana
'MEĐIMURJE INFORMACIJSKO PROJEKTANTSKI CENTAR' PODUZEĆE ZA INFORMACIJSKI INŽENJERING D.D.
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
31.03.2019.
Mjesto rada:ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:'MEĐIMURJE INFORMACIJSKO PROJEKTANTSKI CENTAR' PODUZEĆE ZA INFORMACIJSKI INŽENJERING D.D.
Kontakt:e-mailom: zekavran@ipc.hr
Ostale informacije:

Opis posla: • programer u timu za razvoj, • rad u uredu, • održavanje sustava, • poboljšanje i evolucija postojećih rješenja, • izdara teh. dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja, • pomoć kod realizacije projekt. zadataka, • povremeni odlazak na teren Uvjeti: VSS ili VŠS dipl.ing.elektrotehnike (po mogućnosti smjer Radio komunikacije, profesionalna Elektronika, Telekomunikacije ili Automatika).•spoj HW i SW i to:◦HW: komunikacijski uređaji i mreže, radio komunikacijska oprema ◦SW: načelo poznavanja programiranja, baza, SQL-a, programiranja mikrokontrolera i sl. • analitički pristup rješavanju problema, • preciznost i usmjerenost na detalje, • sposobnost rada u timu, • inovativno razmišljanje i sposobnost komuniciranja rješenja, • spremnost na stalno učenje i primjenu novih znanja i tehnologija. • znanje engleskog jezika, • vozačka B kategorije Prednosti: • položen državni stručni ispit i ostale vještine poput upravljanja projektima, • poznavanje GIS sustava, • poznavanje radio mash mreža • rad u sferi Internet ili GSM providera, općenito područje IoT, • sklonost terenskom radu Zaposlenje na određeno, uz mogućnot stalnog radnog odnosa.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:98667171

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare