Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Poslodavac:
MIV METALSKA INDUSTRIJA VARAŽDIN D.D.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
19.11.2020.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: MIV d.d. Varaždin, Metalska ulica 2
e-mailom: karolina.petek@miv.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: međufazna kontrola pozicija unutar strojne obrade, međufazna i završna kontrola zavarenih konstrukcija, izrada mjernih protokola, rad sa mjernom rukom FARO. Uvjeti: - radnik/radnica metalske ili tehničke struke - želja i spremnost za učenje i mogućnost napredovanja u poslu - pouzdanost i odgovornost prema radu - iskustvo u radu na strojevima nije uvjet, ali je prednost poznavanje rada sa mjernom rukom FARO (poslodavac nudi dodatne edukacije potrebne za obavljanje rada) - spremnost za rad u dvije smjene.
Nudimo: - stimulativnu plaću - dodatke na uvjete rada - dodatak na topli obrok - mogućnost dodatka na plaću zbog smjenskog rada.
Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.
Za prijavu dostaviti presliku dokumenta o završenom obrazovanju.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109793725
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje