Direktor laboratorija / Laboratory director (m/ž)

7 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Farmacija, biotehnologija, kemija
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
31.05.2017.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

DIREKTORA LABORATORIJA/ LABORATORY DIRECTOR m/f, 1 izvršitelj
Food and cosmetics industry

Mjesto rada: ZADAR, Hrvatska

The client is one of the top providers of laboratory services with more than 60 years of experience in the field of quality and safety testing. Due to constant development in Croatia and other countries of CEE the company is looking for an experienced and professional candidate for the position of:

LABORATORY DIRECTOR, Zadar

Company’s aim:
To ensure profitable growth and operation of the company in Croatia putting special emphasis on high competences accuracy. Become a leader on Croatian market of analytical services suppliers for food and cosmetics producers
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Zadarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Education:
Required university degree: Master’s degree in Chemistry/microbiology/biotechnology/pharmacy/
Management skills trainings are a plus.

Experience:
• Experience in managing of an analytical laboratory
• Experience in quality management
• Experience in team management

Additional knowledge/skills:
- English language fluency (spoken/written)
- MS Office
- LIMS (Laboratory Information Management System/ contact with this type of systems)
- B - category driving’s licence

RESPONSIBILITIES:
• Supervising and managing of the company
• Maintaining the highest quality of services provided by the company, including the implementation, accreditation and maintenance of respective quality systems.
• Maintaining the company’s security as to its financial position
• Active involvement in the laboratory operations
• Cooperation with Laboratory Manager
• Employment of competent qualified personnel and coordination of its work
• Cooperation with customers and ensuring professional customer service
• Cooperation with laboratories of the Group and with other external subcontractors

PROFILE:
• Hard working and dedicated
• Excellent work ethics and will for a constant progress
• A coordinated leader with developed teamwork and leadership skills
• An indivudal who maintains a professional attitude even in the times of stress

KLIJENT NUDI:
- Stalan posao u naprednoj internacionalnoj tvrtki te modernom okruženju
- fleksibilno radno vrijeme, posao se odvija u uredu,laboratoriju, po potrebi na terenu
- ugovor na neodređeno; probni rok od tri (3) mjeseca
- automobil za službeno i privatno korištenje, prijenosno računalo, mobilni telefon

NAČIN PRIJAVE
Molimo imati u vidu da Traženi životopis:
1. Treba biti na ENGLESKOM jeziku (Molba nije potrebna)
2. Treba imati maksimalno DVIJE (2) stranice
3. Sadržavati datum i mjesto rođenja
4. Sadržavati unutar životopisa vidljivu fotografiju novijeg datuma
5. Sadržavati obvezan e-mail kontakt i broj mobitela
6. Sadržavati jasno i sažeto opisano radno iskustvo po periodima s punim nazivima ustanova/tvrtki za koje ste radili te gdje su se nalazile
7. Životopis molimo poslati na e-mail adresu info@natonhrcroatia.com s naslovom u predmetu LABORATORY DIRECTOR/ Vaše ime i prezime

*Kandidati izabrani za razgovor u agenciji biti će pravovremeno obaviješteni putem e-maila i/ili telefonski, utoliko molimo da pratite e-mail korespondenciju svakodnevno.
*Kandidati koji nemaju traženu edukaciju i iskustvo molimo da se ne prijavljuju na ovaj natječaj.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare