Čistač / čistačica poslovnog prostora

7 dana
DANAS DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU TEKSTILNIH PREDMETA, TRGOVINU, POSREDOVANJE, UVOZ-IZVOZ D.O.O.
Kategorija:
Ostalo
Mjesto rada:
Selnik
Rok prijave:
30.06.2018.
Mjesto rada:SELNIK, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:10 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DANAS DRUŠTVO ZA PROIZVODNJU TEKSTILNIH PREDMETA, TRGOVINU, POSREDOVANJE, UVOZ-IZVOZ D.O.O.
Kontakt:mobitel: 099 2493806 pismena zamolba: Selnik 70, 42243 Maruševec
Ostale informacije:

Opis posla: čišćenje poslovnih prostorija, radionice i sanitarnih prostorija Rad u neponom radnom vremenu - 2 sata dnevno ali se može prilagoditi ovisno o dogovoru s poslodavcem. Prijavu je moguće napraviti slanjem pisane molbe na adresu poduzeća ili najavom na mobitel: 099 249 3806 iza 16:00 sati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92688357

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare