Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Strojobravar specijalista/strojobravarica specijalistica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
VARTEKS d.d varaždinska tekstilna industrija d.d.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
17.11.2019.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: ljudski.potencijali@varteks.com
Ostale informacije:
Opis posla: S ciljem osnaživanja odjela Održavanja i energetike tražimo djelatnika na radnom mjestu strojobravar specijalist. Poželjan profil kandidata/kinja: SSS – strojobravar/ica radno iskustvo: 1 godina, poželjno u tekstilnoj ili kožnoj industriji na mjestu održavatelja strojnog parka savjesno i odgovorno izvršava radne obveze Opis poslova: preuzima radni zadatak od poslovođe i odgovoran je njemu za izvršenje istog u pogledu kvalitete i kvantitete vrši pripremu radnog mjesta u smislu osiguranja alata i materijala odgovoran je za pospremanje alata i čistoću radnog mjesta nakon završetka radnog vremena za vrijeme samostalnog rada obavlja sve poslove ručne obrade (turpija, buši, strojno pili, narezuje navoje) obavlja poslove održavanja strojeva i opreme vrši izmjenu svih neispravnih strojnih dijelova (osovine, zupčanici, ležajevi, svornjaci) izvodi remonte raznih oblika na strojevima što uključuje demontažu i montažu istih upravlja radom, kontrolira i održava sustave klimatizacije i grijanja obavlja poslove održavanja toplinskih i parnih instalacija, opreme, uređaja i aparata izvodi remonte toplinskih i parnih sistema u toplinskim stanicama i energetskim cjevovodima pronalazi kvarove te otklanja iste Ako ste se pronašli u opisu uvjeta Strojobravar specijalist pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za Natječaj Strojobravar specijalist) do 17. studenog 2019. na ljudski.potencijali@varteks.com Hvala Vam na prijavi. Posjetite nas i na www.varteks.com Kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103101005
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.