Radnik u proizvodnji (m/ž)

45 dana
Poslodavac:
Expo Biro d.o.o.
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
05.04.2018.

Opis radnog mjesta: Društvo Expo deko, d.o.o. - www.expobiro.si, traži nove suradnike za radno mjesto

RADNIK U PROIZVODNJI (m/ž)

Bavimo se krojenjem, varenjem i šivanjem cerada, PVC jastuka, šatorskih platna i sličnih proizvoda iz PVC platna. Radi se u dinamičnom timu u proizvodnoj hali.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Slovenija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Očekujemo iskustva u radu u proizvodnji, ručne vještine, želju po dugoročnom zapošljenju, smisao za rad u grupi, spremnost za sticanje novog znanja.

Ako vas navedeno interesira nam pošaljite kratak životopis na info@expobiro.si.

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Expo Biro d.o.o.
Adresa:Miklavška 57, 2311 Hoče
Internet adresa:www.expobiro.si

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare