Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 02.12.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Viši/a stručni/a savjetnik/ica za proračun i financije

- dana
Poslodavac:
GRAD ZLATAR
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zlatar
Rok prijave:
02.12.2016.
Mjesto rada:ZLATAR, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:GRAD ZLATAR
Kontakt:osobni dolazak: PARK HRVATSKE MLADEŽI 2, ZLATAR pismena zamolba: PARK HRVATSKE MLADEŽI 2, 492500 ZLATAR
Ostale informacije:

Opis poslova: obavljanje poslova iz područja proračuna i financija.                         - stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa. Uvjet je posjedovanje informatičkih znanja. Potrebna zvanja: magistar struke ili stručni specijalist ekonomije, smjer: računovodstvo i revizija. Naknada za prijevoz vraća se u visini stvarnih putnih troškova u iznosu do 1000 kuna a na temelju kupljene karte javnog prijevoza. Uz pisanu prijavu (zamolbu) potrebno je priložiti slijedeću dokumentaciju: - životopis - diplomu - domovnicu - rodni list - potvrdu da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80572419

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare