Zagreb Original d.o.o. je tvrka koja se bavi pružanjem usluge smještaja u luksuznim apartmanima u gradskim jezgrama Dubrovnika, Zagreba, Rovinja, Beograda i Beča.

Recepcioner (m/ž)
[3 izvršitelja, Dubrovnik - stari grad]

Opis posla:
Recepcioner je odgovoran za koordinaciju i kvalitetno pružanje usluge prijema i smještaja gostiju u ZigZag apartmanima. Recepcioner vodi brigu da su apartmani za svakog gosta spremni i funkcionalni na visokoj razini. Također je odgovoran za kvaliteno koordiniranje vanjskih suradnika kako bi zadovoljstvo gostiju bilo na najvišoj razini.

Period:
Period: 01.04.2017. - 01.11.2017. s mogućnošću stalnog zaposlenja.

Uvjeti:
Za ovaj posao, važno je da je osoba odgovorna, da polaže pažnju na detalje, precizna, organizirana, komunikativna sa svim profilima ljudi, da se prema poslu odnosi pozitivno i da probleme rješava s osmjehom.

NAPOMENA: Omogućavamo besplatan smještaj u potpuno novom, prostranom i klimatiziranom stanu.

Od kandidata očekujemo:
  • stručna sprema: min. SSS
  • jezici: engleski (izvrsno u govoru i pismu), ostali jezici prednost
  • vještine: vrlo dobro ili odlično znanje korištenja računala i Interneta
Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom do 15.12.2016.

www.zigzag.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare