Pomoćni građevinski radnik/radnica

15 dana
GRADNJA obrt za obradu i ugradnju kamena, vl. Zoran Kostreš Vodice, Bribirskih Knezova 17 A
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
09.10.2016.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:GRADNJA obrt za obradu i ugradnju kamena, vl. Zoran Kostreš Vodice, Bribirskih Knezova 17 A
Kontakt:najava na telefon: 022 445073 mobitel: 098 336187
Ostale informacije:

Opis poslova: pomoćni poslovi u građevini, obrada kamena, keramičarski poslovi pomoćni građevinski radnik, radnik sa iskustvom rada u keramici, obradi kamena, građevini, SSS bilo kojeg smjera sa minimalno dvije godine radnog iskustva na navedenim ili sličnim poslovima, javiti se telefonski na 022 445073 ili na mobitel 098 336187

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:78988821

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare