Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 26.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Logoped/inja

- dana
Poslodavac:
DJEČJI VRTIĆ BUBAMARA BENKOVAC
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Benkovac
Rok prijave:
26.10.2016.
Mjesto rada:BENKOVAC, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DJEČJI VRTIĆ BUBAMARA BENKOVAC
Kontakt:pismena zamolba: Velebitska 3, 23420 Benkovac
Ostale informacije:

Opis posla: Prepoznavanje, ublažavanje i otklanjanje različitih jezično-govornih teškoća kod djece. Napomena: Probni rad je 30 dana. Na natječaj se mogu prijaviti i osobe bez položenog stručnog ispita. Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/1997, 107/2007 i 94/2013) i Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Bubamara Benkovac od 17.10.2016. godine raspisuje se NATJEČAJ  Za popunu radnog mjesta LOGOPED/INJA - 1 izvršitelj/ica, pola radnog vremena, na određeno vrijeme, 6 mjeseci, uz probni rad od 30 dana. Napomena: na natječaj se mogu prijaviti i EDUKACIJSKI REHABILITATOR/ICA I PSIHOLOG/INJA. Uvjeti: Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/1997, 107/2007 i 94/2013). Uz prijavu je potrebno priložiti: životopis, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi, dokaz o položenom stručnom ispitu, uvjerenje o nekažnjavanju, odnosno ne vođenju prekršajnog postupka (ne starije od 6 mjeseci) sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/1997, 107/2007 i 94/2013), dokaz o zdravstvenoj sposobnosti, elektronički zapis o radno pravnom statusu (ispis iz evidencije HZMO-a). Kandidati koji će se u natječaju pozivati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su priložiti svu potrebnu dokumentaciju prema posebnom propisu.  Za radno mjesto ravnopravno se mogu javiti osobe oba spola. Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja u roku od 8 dana od dana izbora. Prijave s potrebnim dokazima o ispunjavanju uvijeta poslati na adresu: Dječji vrtić Bubamara Benkovac, Velebitska 3, 23420 Bankovac.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79851409

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare