Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 09.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Inženjer/ka građevine

- dana
FILIPS, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
09.11.2016.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike word excel internet autocad osnove korištenja računala u W
Radno iskustvo:5 godina
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Samački smještaj
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:FILIPS, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kontakt:osobni dolazak: STJEPANA RADIĆA 42 A, 22 000 ŠIBENIK najava na telefon: 022 444323 mobitel: 099 2266138 pismena zamolba: LJUBLJANSKA 2, 22 211 VODICE e-mailom: filips@si.t-com.hr
Ostale informacije:

Opis poslova:VODITELJ GRADILIŠTA-INŽENJER GRAĐEVINE (M/Ž) ZA SAMOSTALNO VOĐENJE PROJEKATA S POŽENIM STRUČNIM ISPITOM UVJETI - VSS/VŠS INŽENJER GRAĐEVINE S POLOŽENIM STRUČNIM ISPITOM, OVLAŠTENI VODITELJ GRAĐENJA, UPISAN U KNJIGU KOMORE OVLAŠTENIH VODITELJA GRAĐENJA - INŽENJERA GRAĐEVINE - POŽELJNO RADNO ISKUSTVO, NAJMANJE 5 GODINA - POZNAVANJE RADA NA RAČUNALU, AUTOCAD, MICROSOFT OFFICE (EXCEL, WORD, MS PROJECT) - SPOSOBNOST UPRAVLJANJA, ORGANIZACIJE I VOĐENJA POTREBNE DOKUMENTACIJE VEZANE UZ PROJEKTE - SPREMNOST NA RAD NA TERENU zamolbe ili životopise slati elektronskom poštom na adresu: filips@si.t-com.hr ili se javiti telefonski na 022 444323 ili na mobitel 099 2266138

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79612256

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare