Fasader/fasaderka

3 dana
"Z.D.S. ČOLIĆ" - STROJNO ŽBUKANJE, vl. Stipo, Zdenko i Dragan Čolić, Stara Lipa 76
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Požega
Rok prijave:
30.09.2016.
Mjesto rada:POŽEGA, POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:"Z.D.S. ČOLIĆ" - STROJNO ŽBUKANJE, vl. Stipo, Zdenko i Dragan Čolić, Stara Lipa 76
Kontakt:mobitel: 095 9050828
Ostale informacije:

Opis posla: Izrada fasada - oblaganje zidova jednim slojem ili slojevima raznih materijala. Potrebno je da kandidati/kandidatkinje imaju minimalno 1 godinu radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima. Posao se obavlja na području Požeško-slavonske županije.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79227000

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare